عشق ما تا ابد ادامه دارد...

پانکیل از هند

می خوام داستانم رو از ماه نوامبر سال 2013 شروع کنم.

 

من عاشق یک مرد خوش قیافه و باهوش شدم. و اون همه ویژگیهایی که من آرزوشو داشتم، داشت. مرد خوش تیپ، با هوش و دانشجوی مهندسی. همیشه می خواستم دوست*پسرم دانشجوی مهندسی باشه. اون به من پیشنهاد داد و ما یک رابطه عاشقانه و دوست داشتنی به مدت 3 ماه داشتیم. ولی به خاطر افکار منفی باعث شدم رابطمون خراب شه و  در 21 فوریه سال 2014 از من جدا شد.

من متوجه اشتباهاتم شده بودم و می خواستم اونو بر گردونم ولی نمی تونستم چون مدام اونو به خاطر اینکه قلب من رو شکسته بود و باعث زجر کشیدنم شده بود سرزنش می کردم. متوجه شدم که برای برگردوندنش باید رو خودم تمرکز کنم و مثبت باشم چون سرزنش اون فقط اوضاع رو بدتر می کرد.

 

مدام به من می گفت که رابطه دیگه تموم شده و دیگه عاشق من نیست ولی من از ته دل می دونستم که هنوز منو دوست داره و به من اهمیت می ده.

 

دیگه دنبالش نمی رفتم و بهش پیام نمی دادم ...من از 13 سالگی راز رو می دونستم و ایمان داشتم که می تونم برش گردونم پس افکارمو  رو خودم، شغلم و تحصیلاتم  متمرکز کردم .

من یک لیست و یک آلبوم آرزو درست کردم...عکس های خودم و اون رو تو آلبوم قرار دادم.هر روز 10 تا ویژگی مثبت دوستم رو می نوشتم و بابت اونها شکرگزاری می کردم. من تصور می کردم که در 1 اگوست به من زنگ می زنه و به من خواهد گفت که دلش برای من تنگ شده و همچنان دوستم داره و می خواد دوباره از نو شروع کنیم.

 

و این همون چیزیه که دقیقا اتفاق افتاد!!!!

 

اون الان بهترین دوستم، عشق زندگیم و بهترین آدمی هست که می شناسم.

من به احساسات اون نسبت به خودم شک نکردم و می دونم که دوستم داره و تنها کاری که کردم این بود که بابت رابطمون شکرگزار بودم.

الان تو دو شهر مختلف تحصیل می کنیم که زیاد دور نیستند و آخر هفته ها با هم هستیم و برای ادامه تحصیل با هم به کانادا مهاجرت خواهیم کرد. 

لبخندقلب

 

http://thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=28388

 

/ 364 نظر / 1019 بازدید
نمایش نظرات قبلی
معصومه

خواهش میکنم اول نظر سومی که ثبت شده بخونید بعد نظر دوم

وجیهه به معصومه

خانم عقل کل سلام اگر شما مومن و مسلمان هستید حتما روایات زیادی در مورد خوشبین بودن پیغمبر عزیزمون شنیدید.. اینکه همیشه فال مثبت می زدند .. اینکه می گقفتند همه چیز رو خیر و از جانب پروردگار بدونیدو.. و حالا شما چی میگی ؟ میگی اینها همه شیطانیه ... خدا هدایتت کنه من هم مسلمونم و هم پایه سجادم میشینم و هم کتاب راز رو تو زندگیم به کار می برم مگه خدامون نگفته " بخوانیدمرا تا اجابت کنم شما را؟" این چه فرقی داره با این جمله که " هر چیزی که بخواین به شما داده میشه " چشماتو باز کن.. سطحی نباش که بزرگترین آفت دین همین شما ها مسلمونای سطحی نگر هستید..

هستی

سلام از اشنایی تون خوشحهلم میشه کمکم کنید تا با زار به خواسته هام برسم قدمب قدم خب قدم اول چیه؟

هستی

اینم ادرسم hastii2018@gmail.com lkjzvl

amir

دانلود مجموعه فیلم های راز با زیر نویس فارسی کاملا رایگان http://takhfifgozar.ir

نيما

خانوم معصومه پيشنهاد ميدم حتما يه بار با دقت كتاب قرآن رو مطالعه كني! قانون جذب، يكي از قوانين طبيعته! شما هرچي ميخواي بگو. قانونيه كه خود خدا گذاشته و حرفاي شما هم چيزي رو تغيير نميده. اين كه با فيلمش مشكل داري هيچ، اما به خاطر يه فيلم نميتوني يه قانون رو زير سوال ببري!

m

من که کلی ایمان اوردم به این راز و جذب ولی پوچه پوچ، فقط قدرت مطلق خداست همه چی از قبل برنامه ریزی شده و اگه اتفاقایی میفته که ما بهش فکر کردیم چون قرار بود بیفته، تقدیر عوض میشه ولی نه به خواسته ما به خواست خدا و اگه نخواد هیچ کاری از دستمون برنمیادو من دیگه کاملا به این نتیجه رسیدم. من از طرفدارای پروپا قرص این قانون بودم ولی دیگه نیستم. هر کسیم عقیده و نظر خودش رو داره

تارا حسینی

سلام .چه جوری میشه کسیو که دوسش دارم از راه دور عاشق خودم بکنم؟ با تصور کردن و فکر کردن میشه ؟ البته من اونو خیلی نمیبینم فقط میشناسمش

.