تله پاتی(2)

 

5:روشنی تصاویر تلقینی

 

مقایسه بسیار ساده زیر به شما کمک خواهد کرد تا قواعد 2 و 3 که مهم ترین موارد در این 6 قانون هستن بهتر درک کنید یک دستگاه نمایش فیلم را در برابر یک پرده ای نمایش روشن میکنیم و یک اسلایت در آن قرار میدهیم تصویر روی پرده می افتد اما در صورتی جزئیات آن  کامل مشخص و واضح خواهد بود که 2 نکته را رعایت کرده باشیم .

الف:محیط پیرامون پرده کاملان تاریک باشد. 

 

ب:نور دستگاه نیز برای روشن کردن فیلم به اندازه کافی باشد .

اگر فیلم خراب باشد حتی قوی ترین لامپ ها نیز نمیتوتنند تصویری واضح ارئه کنند متقابلا در صورتی که فیلم کاملان مناسب ولی شعاع های نوری ضعیف و دارای نوسان باشد تصویر مناسبی نیز نخواهیم داشت .

در تاثیر تاثیر روانی از راه دور جوشش وتمایل درونی نوری است که در دستگاه ایجاد میشود و تاثیر روانی همان اسلاید است بنابراین بهتر است در تشکیل تصاویری که مایلیم به شخص مورد نظر منتقل بسازیم دقت زیادی به کار ببریم به خصوص در صورتی که بخواهیم این تصاویر از میان سایر افکار معمولی شخص مورد نظر به صورت تلقینی غالب به وی تحمیل شود .  

 

اما در صورت مجسم نکردن یک تصویر بسیار دقیق از مراحل متوالی یک تغییر فکری تنها ترکیبات کم و بیش نامتعالی به دست خواهد امد که کاملا رضایت بخش نیست و اگر این کار در رابطه با یک تلقین عمل انجام شده باشد تحریکات عمدی به نحو موثری دنبال نخواهد شد.

 

6 قدرت انتشار:

 

از سوی دیگر  حتی اگر ارائه افکار بطور دقیقی انجام شود تنها طرحی گنگ اثرات در ذهن شخص مورد تلقین ایجاد خواهد شد برای به دست اوردن یک انتشار قوی باید میل غیر قابل مقاومت یا یک ارده یا یک هیجان شدید یا یک میل مفرد نیز همراه با آن باشد وحتی میتوان گفت که یک تمایل خالص و ساده اگر شدید و دقیق باشد بهتر از تمرکز فکری صرف تاثیر میگذارد.

 

من برای اولین بار حدود 15سال پیش این مسئله را در ازمایشگاه شناخته شده ای دریافتم این ازمایش شامل وادار کردن فردی برای به عقب برگشتن از طریق ثابت کردن نگاه بر روی گردن او و اجرای دستور روانی بود مانند همه انهای که این تجربه را انجام دادن من نیز در طول سالیان متوالی بارها و بارها نگاه و توجه ام را 10 تا 15 دقیقه بدون دست یابی به هیچ گونه نتیجه ای برای ین کار متمرکز کرده ام اما شبی در سالن یک سینما در فاصله انتراک به گردن و شانه های یک تماشاچی خیره شدم که چهره اش کنجکاوی شدیدی بر انگیخته بود در مدتی که من خطوط صورت او را در تخیلات خویش تجسم میکردم ناگهان شخص مورد نظر با یک حرکت اشکار عکس العمل نشان داد در نقطه ای که من به آن خیره شده بودم لرزشی ایجاد شد دست وی که به نظر میامد که میخواهد چیزی را که با پوست تماس ایجاد کرده بگیرد بالا امد و سپس سر وی به عقب چرخید نگاه گزنده اش به من نشان میداد که علت ناراحتی اش را درک کرده است این مسئله ظاهرا نا مفهوم تمام موضوعاتی را که در ازمایش های قبلی ذکر شدن در بر میگیرد قدرت انتشار تاثیر روانی از راه دور با میل و علاقه که برای انجام آن وجود دارد نه تنها در ارتباط است بلکه این میل و علاقه شرط اصلی تاثیر آنها است 

به هیجان امدن مرکز احساسات با مراکز مغز ارتباط پیدا میکند در نتیجه این قسمت نیز فعال شده و نوسانات خود را به شدت ساطع میکند .

 

 تفاوتی نمیکند که منظور یک ارتباط روانی به یک همکار باشد یا اینکه بخواهیم یک فرد را تحت تلقین قرار داده یا در فاصله دور در فردی خواب مصنوعی ایجاد کنیم یا روی ترکیبات فکری فرد ثالثی تاثیر بگذاریم به هر حال دو شرط تجسم دقیق نتیجه مورد نظر و میل و علاقه برای به دست اوردن آن از سایر قوانین مهم تر است.

                                                                                               ادامه دارد...

/ 39 نظر / 646 بازدید
نمایش نظرات قبلی

سلام دوست عزیز امیدوارم این هدف زیبایی که داری دنبال میکنی به نحو احسن به ثمر بشینه. من یک وبلاگ تازه تاسیس دارم.هدفم با هدف شما یکیه.منتظر نظرات قوی و موثرت هستم.[گل]

ملکه کائنات

سلام بچه ها من ... به ملکه کائنات تغییر اسم دادم بخاطر این وبلاگ اما دریغا که دیر رسیدم و کسی نیست جوابم رو بده[ناراحت]

ملکه کائنات

بچه ها پس کجاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[نگران]

ملکه کائنات

سلام زهرا خانم خوشانس،سادینا خانم،سمانه خانم من به این تیم راز نیاز مبرم دارم.ایمیلی از شادی و meri ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایمیلی از دختری کوچک ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ناراحت]

سمانه

سلام ملکه جان. نه متاسفانه چیزی ندارم

سادينا

سلام ملكه جان،منم ندارم برو به پاتوق بچه هاي راز،شايد كمكت كنه.به شماجادوگريد هم سري بزن

hamid

سلام . دوست عزیز . ماشااله با این همه بازدیدی که وبلاگت داره می تونی حسابی ازش پول در بیاری . کاری که خودم دارم انجام میدم و خداییش راضی هستم . سایتی بهت معرفی می کنم که خودم هم دارم استفاده می کنم فقط کافیه ثبت نام کنی و نیم ساعت کدش رو توی وبلاگت بزاری اگه راضیت نکرد سریعا کد رو بردار ولی مطمئن باش مثله خود من مشتری دائمی این سایت می شی . کافیه وارد این آدرس بشی : http://mellipopup.com/ref:345 و ثبت نام کنی و کدش رو بزاری توی سایتت اون وقت بعد از چند روز که حسابت به ده هزار تومن رسید درخواست برداشت بده و همون روز پولت رو توی حساب بانکیت تحویل بگیر . دوست عزیز توی این دوره زمونه که هزینه های زندگی زیاده نباید شانس پول درآوردن راحت و بی دردسر رو از دست داد . فقط نیم ساعت امتحانش کن و خوشت نیومد دیگه استفاده نکن . موفق باشی راستی از وبلاگ من هم دیدن کن لطفا و نظر بده یاحق

سونیا

سلامممممممممممممممم,[لبخند]مری جون تو همون مری نیستی که تو وبلاگ شمیم بودی؟؟من همیشه به اونجا سر میزدم ولی خیلی کم کامنت میذاشتم تو و راندا ومستانه وشری و... همیشه کامنت میذاشتین و من خیلی ازتون انرزی میگرفتم اینجا رو تازه پیدا کردم,نمیدونی چرا شمیم دیگه اپ نمیکنه ؟چرا خداحافظی کرد؟

Sam

سلام عزیزان متاسفانه میبینیم که بروبچه های راز همگی انگار رفتن... امیدوارم که برگردن... دوستان لطفا برای به اشتراک گذاری تجربه ها و مطالب خودتو در فضایی دوستانه امید بخش و تعاملی به انجمن خودتون razforum.ir بیاید و عضو بشید ... به امید دیدارتون :)