داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

عشق یک شبه!!!!قلب

از سوا از سنگاپور

هزاران با از کسانی داستانهاشون رو به اشتراک می گذارند تشکر می کنم. و از تمام کسانی که باعث شدند من با کتاب راز آشنا بشم.لبخند

من به شدت از یکی از دوستانم خوشم می آمد و حدود یک سال بود که عاشقش شده بودم. من داستانهای زیادی از وبسایت راز خوندم و متوجه شدم که باید چیزی رو که می خوام رها کنم و باور داشته باشم که کائنات و قانون جذب خواستم رو برای من فراهم می کنه.

یک شب داستانی ار وبسایت راز خوندم که  شخصی که داستانش رو ارسال کرده بود به این نکته اشاره کرده بود که از کائنات خواسته بود ب نشانه ای مثل "555" یا "55" رو  بهش نشون بده و موفق شده بود. برای من خیلی جالب بود و من هم تصمیم گرفتم امتحان کنم و همان شب قبل از اینکه به خواب برم سنگ شکرگزاریم زو تو دستم گرفتم و از کائنات خواستم نشونه ای به من بده که اون هم عاشق منه. با خودم گفتم اگر عاشق من باشه، شب که من خواب هستم از واتساپ به من پیام میده.

نیمه شب که از خواب بیدار شدم دیدم پیام ساده ای با متن "سلام، چطوری" از طرف اون اومده!!!قلبقلب بعد از پیام چند روز احساس میکردم روی ابرها هستم و از ته دل از کائنات تشکر کردم.

بخاطر شرایط کاری که دوستم داشت ما نمیتونستیم زیاد با هم صحبت کنیم ولی نه تنها من نیمه شب پیام رو دریافت کردم بلکه ساعت 9 صیح هم پیامی فرستاد که عاشق منه تعجبلبخندقلب نمیتونستم باور کنم. قانون جذب واقعا کار می کنه. متشکرم، متشکرم، متشکرم کائنات...ما الان حدود دو ماه هست که وارد رابطه شدیم. دفعه بعد داستانمو به اشتراک میزارم که ازدواج کردیم.

هزاران بار تشکر می کنم از کسانی راز رو معرفی کردند. 

[ ۱۳٩٦/٤/٢۸ ] [ ۸:٢٩ ‎ق.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه