داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

تجربه نازنین عزیز 

 

بعد از اینکه برای اولین بار فیلم راز رو دیدم، چون زیاد بهش اطمینان نداشتم فکر کردم بهتره از چیزای کوچیک شروع کنم تا اگه جواب نداد سرخورده نشم!

 

پس اولین چیزی که از کائنات خواستم یه شاخه گل بود. چون من عاشق گل و گیاهم. تو تاکسی نشسته بودم که چشمامو بستم و یه شاخه گل رز نیمه باز سفید رو تصور کردم که انتهای گلبرگهاش سایه های صورتی داره. گل رو تو دستم گرفتم. گلبرگهای لطیفش، برگهاش، ساقه و حتی خار روی ساقه رو هم لمس کردم. بعد اونو نزدیک صورتم بردم و بوییدم و غرق لذت شدم.

 

فردای اون روز بعد از بیدار شدن از خواب بازم اون گل رو تصور کردم و چون چیز بزرگی نبود تونستم راحت باهاش ارتباط برقرار کنم و باورش کنم.بعد از ظهر که به خونه برگشتم رفتم جلوی آینه و ناگهان...! مات و مبهوت به گل رز سفید-صورتی که اونجا بود نگاه میکردم. مادرم اومد تو اتاقم و وقتی تعجب منو دید شروع کردن به توضیح دادن که اون گل چطوری از اتاق من سر درآورده اما من فقط می خندیدم و سپاسگزاربودم چون اونقدر مهم نبود که اون گل زیبا از کجا اومده! مهم این بود که راز واقعیت داشت و برای من کار کرده بود.لبخند

 

 [ ۱۳٩٢/٥/٢۳ ] [ ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه