داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

نوشته شده توسط "آلیا" از "ملبورن" در 10 فوریه 2013

قبل از همه چیز می خوام از راندا برن و تیم راز تشکر کنم . شما کار فوق العاده ای انجام دادید و باعث خوشحالی میلیون ها میلیون انسان شدید .

خدایا من تو این لحظه واقعا خوشحالم و تو اون مدرسه ای که مدت ها بود آرزوشو داشتم قبول شدم . من برای این امتحان 4 ماه مطالعه کردم .فقط 10 نفر از هر مدرسه قبول می شدند و حداقل 40 نفر در مدرسه خودمان رقیب من بودند .خواهرم به من پیشنهاد داد که یک سال به خودم وقت بدم تا شانس بیشتری برای قبولی داشته باشم .من این کارو کردم و در واقع 3 ماه امتحانم رو به تاخیر انداختم و خوب مطالعه کردم .چند ماه قبل از امتحان من خودم رو تصور می کردم که هر روز با مترو به مدرسه مورد علاقم میرم.یا خودمو در یونیفرم اون مدرسه تصور می کردم وهر روز صبح بابت قبول شدنم شکرگزاری می کردم.تا اینکه بالاخره قبول شدم و الان خیلی خوشحالم.

متشکرم ...

[ ۱۳٩۱/۱۱/٢٩ ] [ ٧:۳۸ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه