داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

 

توسط راپونزل از کانادا

وقتی 24 ساله بودم بچه دار شدم و موهام شروع به ریزش کرد....همونطور که انتظار داشتم!

 

ولی این ریزش مو  متوقف نشد و همچنان موهام می ریخت ولی موهای جدید رشد نمی کرد ، موهای من نازک تر شد و کم کم کف سرم پیدا می شد و حجم موهام هم شدیدا کم شده بود تا اینکه دیگه کمتر از نصف شد ...من به شدت ناراحت بودم....موهای من زیبایی من رو نشون میداد ...موهای بلند براق سیاهی داشتم ....ولی حالا دیگه حتی نمی تونستم تا شونه هام بلندش کنم چون خیلی نازک و کم شده بود .

 

 

همسرم وقتی بچم 6 ماهه بود ترکمون کرد ...من خیلی بهم ریخته بودم.....ریزش مو،طلاق و یه بچه کوچیک...نظرات مردم درباره ریزش مو و موهای کمم اعتماد به نفس منو پایین آورده بود ...من دیگه با دوستام بیرون نمی رفتم ، با هیچ مردی قرار نمی ذاشتم و فکر می کردم نمی تونم با این موهام که منو زشت کرده جایی برم .

دیگه می خواستم بمیرم ولی به خاطر عشق به پسرم زندگیمو ادامه می دادم . تا اینکه تو 35 سالگی با راز آشنا شدم . در ژانویه سال 2013 من تصمیم گرفتم از راز برای رشد مجدد موهام استفاده کنم ....هر روز موقعی که سر کار می رفتم برای موهای باقیمونده شکرگزاری می کردم و موقع شستن موهام این عبارتو تکرار می کردم :

" متشکرم برای موهای زیبا و سالم و ضخیمم. موهای من هر روز به صورت ضخیم ، قوی براق و ابریشمی می رویند ، هر هفته 1 اینچ رشد می کنند ، موهای من کاملا سالمن و من خوشحال و شاکر هستم که موهای قبلیمو بدست آوردم لبخند"

 

من عبارتو مدام هر روز تکرار می کردم ....موقع شستن ، رنگ کردن و برس زدن موهام

به طرز شگفت انگیزی موهای من دوباره رشد کردند ....از ژانویه تا می موهای من سالم و قوی شدند ...موهام مث قبل براق و پرپشت شده  و می تونم بهش مدل بدم ....در ژانویه موهای من بالای شونه هام بود ولی حالا در ماه می با اینکه یک اینچ هم کوتاه کردم تا مرتب شه تا وسط کمرم رشد کرده !!!

خوشحالم که تونستم با قانون جذب خودمو درمان کنم ....دیگه اعتماد به نفسمو بدست آوردم و زندگیم عالی شده.لبخند

 

لینک داستان :http://thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=22979

 

 

[ ۱۳٩٢/٥/۱۱ ] [ ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه