داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

ارسال از طرف آ از انگلستان در تاریخ 9 فوریه 2013

من همیشه از جوش های واقعا شدید پوستم رنج می بردم . و همواره باعث می شد که همش حواسم به پوستم باشه ، مخصوصا موقع شنا . چند هفته پیش دوستم منو به مهمونی تولد که قرار بود در اون مراسم شنا هم باشه دعوت کرد . من اول واقعا هیجان زده شده بودم ولی وقتی راجع به شنا و پوست ناجورم فکر کردم نگران شدم . اگرچه خیلی مصمم بودم که این منو از رفتن به مهمونی منصرف نکنه و از راز کمک بگیرم . من رازو برای چند تا چیز دیگه استفاده کرده بودم و نتایج جالبی گرفته بودم .

من حدود یک هفته و نیم تا تولد وقت داشتم .وقتی به آینه نگاه می کردم داشتن یه پوست کاملا صاف و بدون جوش رو تصورمی کردم و از این بابت خوشحال بودم و شکر گزاری می کردم . این فکر اصلی من توی اون یک هفته بود . 2 روز تا تولد مونده بود ولی من همچنان جوشهای بد پوستم رو داشتم . به هر حال من خیلی مصمم و مطمئن بودم که پوستم صاف می شه و یک باور قطعی داشتم که قانون جذب کار خواهد کرد .

خوب چیزی که تو این 2 روز اتفاق افتاد یه معجزه بود . پوست پر از آکنه ی من کاملا تمیز و صاف شد . منظورم اینه که حتی یک نقطه هم رو پوستم نبود .

در واقع چیزی که من می خوام به شما بگم این هست که امیدتون رو از دست ندین و بدونین که اگه مثبت باشید و ایمانتون رو حفظ کنید به اون چیزی که می خواید می رسید .

 

 

[ ۱۳٩۱/۱۱/٢٢ ] [ ٢:۳۳ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه