داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

مانند همه مردم من کتاب راز را دو سه باری خوانده بودم ولی به ندرت آن را در زندگیم به کار برده بودم .

رابطه من و دوست ×پسرم سه هفته پیش از هم پاشید و این بار بیشتر به خاطر من بود .چون من در گذشته از روابطم آسیب دیده بودم وهمیشه به او شک داشتم . هر کاری که او انجام می داد بدترین برداشت را از ان داشتم و در نهایت رابطه ما از هم پاشید ...

این دفعه مثل دفعه های پیش نبود ومن حس می کردم رابطه برای همیشه تمام شده است .ناراحت

من به افکار منفی که داشتم فکر کردم و یادم آمد که در فیلم راز گفته همچنان که با افکار مثبت موارد مثبت جذب می کنید با افکار منفی نیز موارد منفی جذب زندگیتان می شود .

تصمیم گرفتم اوضاع را عوض کنم .اون شب به جای اینکه عصبانی به رختخواب برم گفتم "شب بخیر...دوست دارم " همون کاری که قبلا می کردم . روز بعد آلبوم آرزو ها پر از تصاوبری که قرار بود در آینده با هم باشیم و چه کارهایی انجام دهیم درست کردم .

کمی احمقانه به نظر می رسید چون ما با هم رابطه نداشتیم ولی من آلبوم را درست کردم و لیستی از مواردی که در رابطه بابت آن شکرگزار بودم نوشتم و آن را با این عبارت که "خدارو شکر همه چی روبراهه " تمام کردم .زبان

شب بعد در حالی که اصلا انتظار نداشتم پیامی از اوگرفتم که گفته بود از کارش پشیمونه و دلش برای من تنگ شده .لبخند

روز بعد با هم صحبت کردیم و دوباره با هم دوست شدیم .

لینک داستان : http://thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=2303

[ ۱۳٩٢/٤/٢۱ ] [ ۱:۳٢ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه