داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

من قبلا هم داستانی در مورد رویدادهایی که در اثر استفاده آگاهانه از قانون جذب برایم اتفاق افتاده بود، در سایت راز ثبت کرده بودم.

من در یک جدایی سخت و مشکل به سر میبردم و از اقدام به هر گونه تلاشی برای این که دوباره رابطه مون دوباره از سر بگیره ناامید بودم.

من شروع به استفاده از قاون جذب کردم و دیدگاه خودم رو از حالت منفی و ناامیدی به سمت مثبت اندیشی و امید و انتظار تغییر دادم.

در طول چند روز و هفته اخیر، خیلی چیزها بین من و پارتنرم بهبود پیدا کرد تا اینکه امروز اون بهم زنگ زد و گفت که عاشق من هست و میخواد با من ازدواج کنه و باقی عمرش رو با من سپری کنه!

این " دقیقا" همون چیزی بود که من تمام این مدت امیدوار بودم وآارزو داشتم که بشنوم. من خیلی خیلی خوشحال هستم و راجع به ازدواج با کسی که عاشقش هستم و اون هم عاشق منه، هیجان زده هستم.

این بزرگترین رویای من بود و من این رویا رو به حقیقت بدل کردم.

از ته دلم میدونم که  ما تقدیرمون اینه که با هم باشیم و یک زندگی زیبا و شاد و سرشار از عشق و شفقت رو  داشته باشیم. من تا ابد بابت راز و راندا برن برای اینکه بهم کمک کرد تا رویام رو واقعیت ببخشم ، سپاسگزار خواهم بود.

برای هر کسی که این ماجرا رو میخونه عشق و ارتعاشات مثبت فراوانی نثار میکنم. خالصانه امیدوارم و دعا میکنم که تمام رویاها وآارزوهای شما به واقعیتی درخشانتر از طلوع آفتاب بدل بشه!!

راجع به من: خانم اس آر کی پی، از هندوستان

لینک :

http://www.thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=20191

[ ۱۳٩٢/٤/۱۱ ] [ ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه