داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

تصور کنید یک ایمیل به کائنات درباره هرچه می خواهید می نویسید، زمانی که خوشحال هستید و واضح خواسته هایتان را توضیح داده اید دکمه ارسال را می زنید و ایمیلتان به کائنات ارسال می شود . باید بدانید که سرور ایمیل کائنات یک سرور اتوماتیک است و به همه ایمیل ها پاسخ می دهد. اگر نگران و مضطرب باشید که انچه را که درخواست کرده اید دریافت نمی کنید ، این کار مثل این است که شما ایمیل دیگری به کائنات می زنید که رسیدگی به خواسته تان را متوقف می کند و تعجب می کنید که چرا آن را دریافت نمی کنید . 

همیشه به یاد اشته باشید  کائنات مثل یک سرور اتوماتیک است که به همه خواسته ها پاسخ می دهد  پس با ابراز نگرانی فقط آن را از خود دور می کنید . آرام باشید و بدانید آن را دریافت خواهید کرد لبخند

[ ۱۳٩٢/٤/۱۱ ] [ ۱:۳۸ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه