داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

به مدت 6-7 ماه من و همسرم بنا به دلایلی جدا ازهم زندگی می کردیم. من کاملا شوکه و آشفته شده بودم. من تلاش می کردم که رابطه مون رو  درست کنم. اما همه چیز بر خلاف چیزی که فکر میکردم  و تلاشهای صمیمانه ای که برای بهبود رابطه مون انجام دادم، پیش رفت.

 در اون روزها برادر شوهر من کتاب " راز " رو به من داد و به من گفت که کتاب رو با صمیم قلب بخونم و تمام  فوت و فن های معجزه آسای ارائه شده در کتاب رو دنبال کنم و در مورد هر چه که میخواهم انجام بدم مطمئن و با ایمان باشم.

بعد از خوندن کتاب راز، من تمام فوت و فن های آن شامل تجسم کردن و ایمان قوی رو بکار بردم. من شروع به لذت برن از هر روز و هر لحظه زندگیم کردم و ایمان داشتم که من قبلا معشوق، شریک زندگی و همسر عزیزم رو به دست اوردم و ما داریم با شادمانی زندگی مشترک دلپذیرمون رو سپری میکنیم.

من همچنین یک تاریخ معین بر چک راز قرار دادم و هر روز تجسم کردم که همسر من قبلا به حساب من در تاریخ مذبور انتقال یافته !

جای شگفتیه که که من کم کم ذهن همسرم رو به سمت خودم معطوف کردم و امروز ما دوباره با داریم با شادمانی زندگی میکنیم.

و همه چیز همون طور که من آرزو کرده بودم اتفاق افتاد. او خیلی منو دوست داره و از من مثل یک گل مراقبت میکنه. ما هر لحظه از زندگیمون رو با هم سپری می کنیم و رابطه ای به شفافیت بلور بین ما وجود داره. من ذهن او، قلب او ، و ایمان او رو دوباره به دست آوردم.

بنابراین، تمام رویاهای من به حقیقت پیوستند. تشکر قلبی خودم رو نسبت به راندا برن و تمام تیم راز که سبب تغییر زندگی میلیونها انسان در سرتاسر جهان شدند ابراز میکنم.

از تمام کسانی که سرگذشت مرا خواندند تشکر میکنم. از هر ثانیه زندگیتان لذت ببرید. امیدوارم زندگی پر از شادی و لذتی داشته باشید.

در مورد من :

م از هند، یک خانم خانه دار 28 ساله

لینک: http://www.thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=19593

[ ۱۳٩٢/٤/۱٠ ] [ ٦:٢٠ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه