داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

در ابتدا می خواهم  ابراز قدردانی کنم از اینکه با راز آشنا شدم و از راندا برن و تیم راز تشکر کنم .

من بعد از فارغ التحصیلی از مدرسه با راز آشنا شدم . در واقع کتاب را به عنوان هدیه از یکی از دوستانم دریافت کرده بودم .من نمی دانستم کتاب درباره ی چه چیزی هست و به چه کاری می آید . ماه ها بعد یک شب که بیکار بودم تصمیم گرفتم کتاب را بخوانم.  در حالی که شگفت زده شده بودم فهمیدم چرا آنچه که برای من اتفاق افتاده، اتفاق می افتاده است .

من از مردی خوشم می آمد و تصمیم گرفتم که با راز او را جذب کنم ولی همچنان افکار منفی داشتم و موفق نمی شدم .

موضوع را رها کردم اما همچنان رابطه های دیگرم را با افکار منفی خراب می کردم .

در ژانویه 2013  ، مرد رویاهایم را ملاقات کردم .او همه آن ویژگیهایی که من می خواستم و حتی بیشتر از آنچه که می خواستم را داشت، بنابراین مصمم شدم که او را شریک زندگی خودم کنم . لبخند

کتاب قدرت و جادو را دانلود کردم و مداوم آنها را می خواندم و چیزی که قدرت و جادو برای من انجام دادند شگفت انگیز بود .

من متوجه شدم نه تنها به خودم بلکه باید به همه چیز از جمله مرد مورد علاقه ام عشق از خود ساطع کنم .

بنابراین یک دفتر شکرگزاری برای خودم تهییه کردم و در آن هر روز لیست مواردی را که بابت آنها شکرگزار بودم قرار دادم .

نتایج عالی دریافت کردم و زندگی ام تغغیر کرد .

در ابتدا شغلم را تغییر دادم زیرا از آن متنفر بودم و شغلم را رها کردم و برای شغل جدیدی اقدام کردم و آن را بدست آوردم .ماشین جدیدی برای روز تولدم هدیه گرفتم و توانستم هزینه های تحصیلم را خودم بپردازم و از همه مهمتر با مرد مورد علاقه ام ارتباط پیدا کردم و برای آشنایی بیشتر با هم قرار می گذاشتیم . به خاطر دارم که به دوستانم گفته بودم که من او را مال خود خواهم کرد،نمی دانستم چگونه این کار را انجام خواهم داد ولی در نهایت این کار را انجام دادم !!!!

هر روز تصور می کردم که او از من درخواست می کند که دوست*دخترش شوم و از من می خواهد که با خانواده اش آشنا شوم و همه کارها را با هم مثل یک زوج انجام دهیم .

من به گونه ای رفتار می کردم و راجع او با دوستانم صحبت می کردم که گویا او هم اکنون دوست * پسر من شده است . در ماه می در مورد اینکه چقدر برای هم مناسب هستیم صحبت کردیم و اکنون یک زوج هستیم . حالا من خوشحال تر از همیشه هستم .

اگرچه  من اکنون با مرد مورد علاقه ام هستم ولی همچنان به عشق فرستادن ادامه می دهم . هر روز 5 چیزی را که بابت آن شکرگزار و 5 چیزی را که درباره شریک زندگی ام دوست دارم وشکرگزارش هستم می نویسم ، این کار رابطه ما را روز به روز بهتر می کند .

کتاب مورد علاقه ام کتاب قدرت است زیرا به سادگی توضیح داده که چگونه می توانید زندگیتان را بهتر کنید . عشق ، شکرگزاری و گفتن متشکرم . مهم نیست چیزی که طالب آن هستید چقدر بزرگ یا کوچک باشد همیشه بگویید متشکرم . به هرکسی که با شما تماس دارد عشق بفرستید زیرا 10 برابر آن به شما باز خواهد گشت .

چیزی که من یاد گرفتم این است که شما باید همسر، دوست*دختر، دوست*پسر، شوهر یا زن خود را همانگونه که هستند دوست بدارید و عشق شما رابطه را تغییر خواهد داد و آن را بهتر خواهد کرد .

اکنون من با همه چیزهایی که در زندگی دارم مثل : شغلم، دوستانم ، مدرسه ام ، ماشینم، پولم و فردی که عاشقش هستم خوشحالم .

بخاطر همه آنها شکرگزارم و می دانم شکرگزاری زندگی مرا بهتر خواهد کرد .

از همه کسانیکه داستانشان را در سایت راز قرار می دهند متشکرم زیرا این داستان ها روحیه ی مرا قویتر می کردند .

خطاب به کسی که این داستان را می خواند، مهم نیست رویاهایت بزرگ یا کوچک باشند هیچ وقت آنها را رها نکن . روی آن چیزی که می خواهی تمرکز کن و باور کن آن چیز مال تو شده است و خواهد شد .

از طرف یک دختر 20 ساله که عشق زندگی اش را پیدا کرد .

من همیشه شکرگزار خواهم بود و عشق ساطع خواهم کرد و می دانم که زندگی ام با این روش عالی خواهد شد .لبخند

 

 لینک داستان : http://thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=22919

 

  

 

[ ۱۳٩٢/۳/۳٠ ] [ ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه