داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

ملیسا از نیویورک

قبل از همه می خواهم از راندا برن و تیم راز تشکر کنم . راز واقعا زندگی من را تغییر داد ومن صادقانه از این بابت  قدر دان هستم .

من یک رابطه 5 ساله با مردی که با من به خوبی رفتار نمی کرد داشتم . او مرا ازنظر احساسی آزار میداد ، به من خیانت می کرد و در هیچ موردی از من حمایت نمی کرد. من واقعا عاشق این مرد بودم به همین دلیل متوجه رفتار بدی که او با من داشت نبودم  حدود 2 سال پیش از من جدا شد چون شخص جدیدی پیدا کرده بود . من خیلی آشفته شده بودم ، زندگی من نابود شده بود .تقریبا یک سال طول کشید تا من بتوانم با شخص دیگری آشنا شوم. من از کائنات خواستم تا مردان زیادی را در زندگی من قرار بدهد تا من بتونم با آنها قرا بگذارم و لحظات خوبی را تجربه کنم. من انچه را که درخواست کرده بودم دریافت کردم .


سال گذشته من تصمیم گرفتم که مرد رویاهایم را پیدا کنم ، روی یک کاغذ تمام ویژگیهای شخص مورد علاقه ام را نوشتم و حتی تاریخی که می خواستم او را ملاقات کنم را نیز مشخص کردم . خوب این جواب داد!

من او را در تاریخی که معین کرده بودم ملاقات کردم و او 99 % ویژگیهایی که من مشخص کرده بودم را داشت . من نمیتوانم خوشحالتر از این باشم .او واقعا معرکه است . ما 3 ماه هست که با هم رابطه داریم و این رابطه هر روز قویتر می شود .

توصیه من به همه افرادی که خواهان چیزهای بیشتری در زندگی هستند این است که باور داشته باشند آن چیز برایشان اتفاق خواهد افتاد .

این هم لینک داستان :

http://www.thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=20069

 

 

[ ۱۳٩۱/۱۱/۱۸ ] [ ٢:٢٢ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه