داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

 نوشته شده توسط شادای

از خانواده راز تشکر می کنم . شما زندگی را برای ما آسان کردید .

تقریبا حدود چهار پنج سالی است که من از راز استفاده می کنم و نتایج شگفت آوری از آن دریافت کردم ولی همه رابطه هایم خوب نبودند و با این که زن مستقلی هستم ولی دوست داشتم یک رابطه خوب داشته باشم و زمانی که به این مساله فکر می کردم ناراحت می شدم .

من کسی را داشتم که واقعا به من علاقمند بود .او برای مدت طولانی ای عاشق من بود ولی من هیچ توجهی به او نمیکردم و بی ادبانه رفتار می کردم . به مدت 5 سال تلاش کرد تا مرا متقاعد کند و درنهایت منصرف شد . حدود یک سال گذشت و هیچ خبری از او دریافت نکردم .

 نمی دانم چرا ولی مدتی بود که ذهنم درگیر بود و مدام به او فکر میکردم .یک روزصبح  به خاطر خوبیهایش در دل از او تشکر کردم و در آلبومم نوشتم که می خواهم خبری از او بشنوم .

تصمیم داشتم در تعطیلات زمستانی به ملاقات اقوامم که ساکن شهری هستند که او در آن زندگی می کند بروم. آرزو داشتم که او را در آن شهر ببینم . همه آرزوهایم را در آلبومم نوشتم و شب هنگام خواب هم از او در ذهنم به خاطر تمام عشقی که به من داده بود و کارهایی که برایم انجام داده بود تشکر کردم .

خیلی عجیب بود ، صبح روز بعد  یک پیغام از او دریافت کردم . می توانید باور کنید ؟پیامش را جواب دادم و قرار ملاقات گذاشتیم !!!!!

لینک داستان http://thesecret.tv/stories/stories-read.html?id=20107

 

[ ۱۳٩٢/۳/٢۳ ] [ ۱:٥٦ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه