داستان های راز (قانون جذب )

در این وبلاگ داستان واقعی راز و موفقیت هایی که افراد با استفاده از راز یا همون قانون جذب به خواسته هاشون رسیدن از وب سایت اصلی راز (www.thesecret.tv) به صورت ترجمه شده قرار گرفته. همچنین آموزش های روزانه و هفتگی راز هم تو همین وبلاگ قرار داده می شه . امیدوارم که مطالب بتونه الهام بخش همه هم وطنای عزیزم در استفاده از قانون جذب باشه .

چیزهایی که بیشتر در زندگی شما ظاهر می شوند همان موضوعاتی هستند که بیش از بقیه مسائل آنها را باور دارید .شما فقط می توانید آنچه را که باور دارید جذب کنید . پس هر آنچه را می خواهید باور کنید تا بتوانید آن را جذب کنید .

[ ۱۳٩٢/٢/٢٢ ] [ ٢:۱۳ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

آدم ها دو دسته اند :

دسته اول اعتقاد دارند : باید ببینم تا باور کنم !

دسته دوم : باید باور کنم تا ببینم !!!

[ ۱۳٩٢/٢/۱۸ ] [ ۸:٢۱ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

می دانم که کائنات از طریق قانون جذب، همه چیز به هر کس می دهد . من این توانایی را دارم که هر آنچه دلم بخواهد انتخاب کنم . وفور نعمت در همه چیز وجود دارد . من این توانایی را دارم که از طریق افکار و احساسم به وفور نعمت نامرئی بی حد و حصر تلنگری بزنم و آن را وارد زندگی ام کنم .

[ ۱۳٩٢/٢/۱٧ ] [ ٦:٠٩ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

ندا و بصیرت درونی من به مراتب بیشتر ، ژرف تر ، واضح تر و رساتر از عقاید و نظریات بیرونی است . من حاکم بر زندگی خودم هستم و کائنات جوابگوی هر امر من است . راجع به هر آنچه می خواهم فکری جدید می کنم، آنها را حس می کنم و شاکر هستم که عملی شده اند .

[ ۱۳٩٢/٢/۱٦ ] [ ۸:٠٩ ‎ق.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

از همین حالا تغییر باورهایم را شروع می کنم و به مسائلی متفاوت متعقد می شوم : " در کائنات وفور نعمت بیش از حد است " ، من جوانتر می شوم ، من توان مالی داشتن خانه ای بزرگ را دارم ." پس من می توانم باورها را هرطوری که دلم بخواهد از طریق قانون جذب خلق کنم .

[ ۱۳٩٢/٢/۱٤ ] [ ٩:٢٧ ‎ب.ظ ] [ شادی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه